Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!
« January 2020 »
S M T W T F S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Entries by Topic
All topics  «
Blog Tools
Edit your Blog
Build a Blog
RSS Feed
View Profile
You are not logged in. Log in
Kızlık Zarı Dikimi
Monday, 20 January 2020
Kızlık Zarı Dikimi Ankara Operasyonu İlişkin Araştırdığınız Bütün Konusunda Bilgi

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı; vajina giriÅŸinin takribî 2-3 cm gerisinde olan bir demet dokusudur. Kızlık zarı bozulma: cinsî deneyim sırasında olabileceÄŸi gibi düÅŸme, çarpma gibi, kaza, mastürbasyonla yanında erdenlik zarının yırtılması sonucunda erdenlik zarının anatomik yapısında Kızlık Zarı Dikimi meydana gelen bozulmadır. Latince karşılığı (himenoplasti ) olan kızlık zarı dikimi iÅŸlemi ile iliÅŸki sırasında vajinada beklenen kanamanın meydana gelmesi hakkında yeni bir doku oluÅŸturmaktır. Kızlık zarı dikimi bakirlik zarının onarılarak cinsî iliÅŸkide beklenen kanamanın oluÅŸması amacıyla kiÅŸinin vajinasına yapılan ce

ahi operasyonudur

Kızlık Zarı Dikilmesi Å̀ekilde Olur?

Kızlık zarı yırtılması nezif okunuÅŸu kolay bir elem ile kendini gösterebilir. Himenoplasti operasyonları arasında önem alan erdenlik zarı dikimi derinlemesine çıkan erdenlik zarı dikimi okunuÅŸu yaya bekâret zarı dikimi mensup olmak neredeyse iki ÅŸekilde olabilmektedir. Kızlık zarı dikimi ile iliÅŸki sırasında vajinada beklenen kanamanın oluÅŸmasını salgılayacak bilinmeyen bir doku oluÅŸturmaktır. Vajina estetiÄŸi (genital) bölgenin anatomik yapısını bilen mütehassıs jinekolog doktorlar eliyle yapılmaktadır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Her şey

Flep, lazer, mikro ce

ahi gibi deÄŸiÅŸik muhtelif yöntemler kullanılarak yapılan erdenlik zarı dikimi yırtılan erdenlik zarının yerine tanınmayan bir bekâret zarı oluÅŸturulur. KiÅŸinin kendi vajina giriÅŸinde bulunan Flep denilen dokuyla bilinmeyen bir kızlık zarının yapılandırılır Anestezi altında yapılır. Ankara Flep yöntemi ile yapılan bekâret zarı dikimi iÅŸlemi sonrasında eÅŸ nasıl dönem eÅŸeysel iliÅŸkiye girerse nezif saÄŸlanır. Ä°ÅŸlem limitet uyuÅŸturma altında yapılır ve ortalama 30 an sürer. Ä°ÅŸlem sonrası karmaşıklık oluÅŸumunu önüne geçmek yoluna temiz pet kullanılması önerilir KiÅŸi ameliyat sonrası züÄŸürt aynı gündüz içinde evine dönebilir. Tbi burada hastaya düÅŸen önemli görevlerde vardır. Hasta sıra boyu istitrat etmeli zorlayan hareketlerden kaçınmalıdır. Ayrıca, bağırsak düzenine özen edilmeli mayi gıdalar tüketilmelidir. 1 hafta derecesinde bir yayılması ya da komplikasyona muhalif tutkun hijyene uyanıklık etmeli ve pet kullanmalıdır. Operasyonundan 1 hafta sonra parasız dt çeÅŸidinden kontrole çaÄŸrılır. 1 ayın nihayetinde ise seksüel iliÅŸkiye girebilir ağıl gelmektedir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Her madde

Cinsel iliÅŸkiden geniÅŸlik fazla bir hafta öncesi yapılan yaya bakirlik zarı dikimi operasyonunda özel bir iplik kullanılarak vajen giriÅŸini daraltacak kanamayı saÄŸlayacak bir dikiÅŸ atılır. Operasyonu sonrası ÅŸahıs hastaneden aynı devir evine dönebilmektedir. Geçici bakirlik zarı dikimi iÅŸleminde hususi iplikler kullanılarak yırtılmış olan bikir zarının içindeki vajina duvarları birbirine yaklaÅŸtıracak ÅŸekilde dikilerek vajina daraltılır. Ä°liÅŸki sırasında beklenen kanamanın gerçekleÅŸmesi saÄŸlanır. Geçici kızlık zarı dikimi iliÅŸkiden iÅŸaret geç bir hafta yapılması gerekmektedir. Daha öncesinde yapılması önerilmez. Operasyonu sonrası hastalanmış hayatına kaldığı yerden bitmeme edebilmektedir. AÄŸrı vs oluÅŸması halinde doktorun vermiÅŸ olduÄŸu aÄŸrı kesici ilaçların kullanılması önerilmektedir. Kızlık zarı uygulamaları bilirkiÅŸi dr’lar çeÅŸidinden yapılması halinde karmaşıklık oluÅŸma riskleri çok azdır. Operasyon sonrası kiÅŸinin kendi söylemedikçe daha önceden bakirlik zarı onarımı yaptırdığı anlaşılmaz. Aynı ÅŸekilde gebelik takibi ve tevellüt esnasında da anlaşılmaz.


Posted by paxtonkhme818 at 9:28 PM EST
Post Comment | Permalink | Share This Post

View Latest Entries